O firmie


Nasza firma jest jednym z wiodących dystrybutorów kosmetyki zapachowej. Swoją przygodę z perfumami zaczęła w 1994 jako firma specjalizująca się w sprzedaży bezpośredniej docierając do klienta indywidualnego i sklepów detalicznych. W miarę upływającego czasu i zbierając coraz większe doświadczenie została jedną z czołowych firm specjalizującą się w sprzedaży hurtowej i detalicznej wiodących marek perfumeryjnych. Mając bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji i wyspecjalizowany personel w zakresie sprzedaży kosmetyki zapachowej o nasze względy zabiegały największe firmy kosmetyczne i producenci perfum.

ROZWÓJ

Rok 2002 był dla firmy rokiem znaczących zmian i nowym wyzwaniem gdyż chcąc w pełni zaspokoić potrzeby polskiego rynku i wspierać polską przedsiębiorczość nawiązała ścisłą współpracę z hutami szkła i producentami mogącymi w przyszłości zaspokoić jej potrzeby wynikające z uruchomienia jednej z pierwszych w Polsce linii produkcyjnej kosmetyki zapachowej.

WSPÓŁPRACA

Najlepsze kompozycje zapachowe, nietuzinkowe wykończenie produktu, ciężka praca i ryzyko związane z wprowadzeniem nowego produktu na rynek zaowocowały bardzo dobrymi wynikami sprzedaży na rynku macierzystym jak i zagranicznym, a produkty pod logiem JFENZI PERFUME PROFESSIONAL są kupowane przez naszych klientów do dnia dzisiejszego.

INNOWACJE

Innowacyjne podejście do wyglądu produktów, niepowtarzalne kompozycje i stała współpraca z naszą firmą zaowocowały umocnieniem marki JFENZI PERFUME PROFESSIONAL na rynku kosmetycznym.

STABILNOŚĆ

Poprzez stabilną sieć dystrybucji wspomaganą przez przedstawicieli handlowych w całej Polsce produkty firmy  „JFENZI PERFUME PROFESSIONAL" trafiły do większości dobrych sklepów kosmetycznych i sieci handlowych.

NASZA PASJA - TWÓJ SUKCES